.
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Welcome, Guest. Please login or register.
  • Tej cywilizacji już dziękujemy 3 2
Currently:  

Autor [EN] [PL] [ES] [PT] [IT] [DE] [FR] [NL] [TR] [SR] [AR] [RU] Wątek: Tej cywilizacji już dziękujemy  (Przeczytany 2836 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline fiodor99

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Ilość Plusów: 415
  • Na forum od: 16.02.2016r.
Tej cywilizacji już dziękujemy
« dnia: 29 Luty, 2016, 16:13 »
Filmowe Oscary narzędziem ideologicznej presji. Gala wręczenia naród pełna lewackich wątków

Filmowe Oscary narzędziem ideologicznej presji. Gala wręczenia naród pełna lewackich wątków

Tegoroczna gala rozdania Nagród Akademii Filmowej, znana powszechnie jako wręczenie Oscarów, stała się okazją do ideologicznej manifestacji. Wielkie zainteresowanie tym filmowym wydarzeniem zostało wykorzystane do promocji homoseksualizmu, transseksualizmu, tzw. „antyrasizmu” oraz umacniania antykatolickiej narracji o pedofilii w Kościele.

Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej uznała, za najlepszy film obraz „Spotlight”, który został nagrodzony również w kategorii „najlepszy scenariusz oryginalny”. Fabuła opowiada o siatce księży-pedofilów, działających w Kościele katolickim i ukrywanych przez Kościół.

Tego typu produkcja utrwala krzywdzący stereotyp dotyczący księży i katolikach. Idealnie wpisując się w lewacką retorykę deprecjonującą i obrzydzającą Kościół na wszelkie możliwe sposoby. Nagrodzony Oskarami „Spotlight” jest niejako manifestacją ideologiczną instytucji i środowiska odpowiedzialnego za wręczanie prestiżowych statuetek. Wiele osób przy wyborze filmów, jakie chcą oglądać w kinach czy w domach, kieruje się właśnie ilością otrzymanych nagród. Niestety nie wszyscy krytycznie podchodzą do filmowej fabuły, przyjmując za pewnik zaprezentowaną narrację. Oglądający „Spotlight” zostaną utwierdzeni w rozsiewanej na wszystkie strony antykatolickiej propagandzie lewicy.

Podczas 88. gali wręczenia Oskarów duży nacisk kładziono na rzekomy rasizm panujący w amerykańskim kinie. W tym roku do nagrody nie został nominowany żaden czarnoskóry aktor. środowiska lewicowo-postępowe nie były w stanie przyjąć, że być może w minionym roku żaden "afroamerykani" po prostu nie zasłużył na nominację. Fakt ten lewacy uznali za oczywisty i wyraźny przejawa rasizmu.

Prowadzący galę czarnoskóry komik Chris Rock określił Oscary mianem „White People's Choice Awards” (pol. nagrody dla białych ludzi). Podobnych aluzji było więcej, a podczas gali pokazano nagranie, w którym czarni aktorzy parodiują swoich białych, nominowanych kolegów.

Z kolei filmy o Jamesie Bondzie zostały na gali skrytykowane za… seksizm, zaś nagrodę za najlepszą żeńską rolę drugoplanową otrzymała Szwedka Alicia Vikander. W filmie „Dziewczyna z portretu” zagrała żonę duńskiego malarza… transseksualisty.

Kolejnym tęczowo-lewackim manifestem na gali Oskarów okazało się wręczenie nagrody za najlepszą piosenkę. Otrzymał ją Sam Smith za utwór „Writing’s on the Wall” z filmu „Spectre”. Piosenkę zadedykował subkulturze LGBT, a ze sceny wyraził swoją dumę z "bycia gejem".

Do uczestników 88. gali wręczenia Oskarów wiceprezydent USA, Joe Biden, skierował apel o wspólną walkę z przemocą seksualną. Zaproszona przez niego na scenę Lady Gaga, artystka kojarzona z homo-propagandą, wykonała utwór „Till It Happens To You” w towarzystwie kobiet, które padły ofiarą molestowania.

Nagrody dla najlepszego aktora w końcu doczekał się Leonardo DiCaprio (za rolę w „Zjawie”). Odbierając statuetkę mówił w tonie ekologizmu o związkach człowieka z naturą i ochronie naszej planety.
źródło: PCh24.pl
Wiara jest łaską, światłem, który rozświetli najgłębszy mrok, drogowskazem w naszym ziemskim życiu.

Offline fiodor99

• Moderator Globalny
  • Ekspert
Odp: Tej cywilizacji już dziękujemy
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Marzec, 2016, 17:13 »
Wyrzucony ze studiów za cytowanie Biblii

Felix Ngole, 38-latek, mąż i ojciec czwórki dzieci, który studiował na II roku studiów magisterskich opiekę społeczną, został wyrzucony z Uniwersytetu w Sheffield. Władze uznały, że jego krytyczne komentarze na Facebooku w odniesieniu do "małżeństw" homoseksualnych, czynią go niezdolnym do wykonywania zawodu pracownika socjalnego.

Mężczyzna znalazł się na rozprawie dyscyplinarnej z powodu skarg studentów dotyczących jego stanowiska. Władze uniwersytetu stwierdziły, że jego komentarze, mogły obrazić niektóre osoby, a głoszone poglądy zagroziłyby jego zdolności do pracy w zakresie pomocy socjalnej. Kazano mu natychmiast oddać legitymację studencką, a nawet kartę biblioteczną, jak również skontaktować się z organem finansującym jego studia, by mógł dowiedzieć się o swojej sytuacji finansowej.

Ngole powiedział "The Telegraph", że odwoła się od decyzji. Jeśli mu się nie uda, bo tego się spodziewa, jest gotowy do walki drogą prawną.

- Nie jestem przeciwko ludziom, którzy żyją w związkach tej samej płci, to ich wybór, ale jestem chrześcijaninem i jeśli jestem pytany o moje poglądy, powinienem móc je swobodnie wyrażać - mówi.  - Nikogo nie zastraszałem i nie traktowałem w sposób dyskryminujący - dodaje.

Prawnik Paul Diamond z Christian Legal Centre pomaga Ngole w przygotowaniu obrony, twierdząc, że to Uniwersytet dyskryminuje jednostkę zabraniając jej studiowania wybranego kierunku na podstawie tego, że dana osoba mogłaby ewentualnie kogoś obrazić w przyszłości.

Andrea Williams, prezes Christian Legal Centre, zwraca uwagę, że przypadek Ngole pokazuje, że za niedługo chrześcijanie nie będą mogli wykonywać niektórych zawodów. - Na razie widzimy to na etapie uniwersyteckim - mówi Andrea Williams.
źródło: gosc.pl
Wiara jest łaską, światłem, który rozświetli najgłębszy mrok, drogowskazem w naszym ziemskim życiu.

Offline wwd

• Przyjaciel
  • Ekspert
  • Ilość Plusów: 282
  • Na forum od: 26.02.2016r.
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Marzec, 2016, 17:28 »
Nadchodzą czasy, gdzie moralność to zło i trzeba z nią walczyć a bycie normalnym wiąże się z konsekwencjami.

Offline fiodor99

• Moderator Globalny
  • Ekspert
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Marzec, 2016, 17:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nadchodzą czasy, gdzie moralność to zło i trzeba z nią walczyć a bycie normalnym wiąże się z konsekwencjami.
Moim zdaniem nadchodzą czasy ostatecznego wyboru.

Offline Ahjussi

• Przyjaciel
  • Aktywny użytkownik
  • Ilość Plusów: 57
  • Na forum od: 05.03.2016r.
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Marzec, 2016, 00:33 »

Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej uznała, za najlepszy film obraz „Spotlight”, który został nagrodzony również w kategorii „najlepszy scenariusz oryginalny”. Fabuła opowiada o siatce księży-pedofilów, działających w Kościele katolickim i ukrywanych przez Kościół.

Tego typu produkcja utrwala krzywdzący stereotyp dotyczący księży i katolikach. Idealnie wpisując się w lewacką retorykę deprecjonującą i obrzydzającą Kościół na wszelkie możliwe sposoby. Nagrodzony Oskarami „Spotlight” jest niejako manifestacją ideologiczną instytucji i środowiska odpowiedzialnego za wręczanie prestiżowych statuetek. Wiele osób przy wyborze filmów, jakie chcą oglądać w kinach czy w domach, kieruje się właśnie ilością otrzymanych nagród. Niestety nie wszyscy krytycznie podchodzą do filmowej fabuły, przyjmując za pewnik zaprezentowaną narrację. Oglądający „Spotlight” zostaną utwierdzeni w rozsiewanej na wszystkie strony antykatolickiej propagandzie lewicy.

Z niecierpliwością czekam na film opowiadający o siatce pedofilów-producentów filmowych działających w Hollywood i ukrywanych przez Hollywood. Zresztą nie tylko pedofilów. Znajdziemy tam cały asortyment zboczeń. I tysiące wykorzystanych aspirujących aktorek i aktorów.

Badania przeprowadzone kilka lat temu we Francji wykazały, że najczęstsze profesje wśród pedofilów to nauczyciel i lekarz. Ale w głównym "ścieku medialnym" funkcjonuje tylko zbitka "ksiądz-pedofil", nigdy nie słyszałem o "siatce lekarzy-pedofilów" czy "nauczycielach-pedofilach". Kilka tygodni temu widziałem w Teleexpresie informację o rozbiciu przez nasza dzielną policję grupy pedofilów, zatrzymano ponad trzydzieści osób. Niestety nie podano ich zawodów. W tym momencie byłem pewien, że nie było wśród nich żadnego księdza. Takiego "niusa" nikt by nie przepuścił.

Offline Sakha ?

• Aktywny użytkownik
  • Ilość Plusów: 49
  • Na forum od: 25.02.2016r.
  • Alergik na UKRAINę
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Marzec, 2016, 08:54 »
Dokładnie też czekam na taką produkcję ale zdaje sobie sprawę , że było by to skrajnie nie poprawne ''POLITYCZNIE ''   dumam>

Offline wwd

• Przyjaciel
  • Ekspert
  • Ilość Plusów: 282
  • Na forum od: 26.02.2016r.
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Marzec, 2016, 09:37 »
Co tam siatka pedofilów, podamy do wiadomości i tyle, ale jak znajdziemy jednego księdza pedofila to będziemy o nim trąbić pół roku...

Kalashnikov

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: 06 Marzec, 2016, 09:41 »
Ja nie widzę,teorii spiskowych w związku z Oscarami,ukazali prawdę i tyle,choć nieukrywam że widziałbym jako zwycięzcę bardziej Zjawę dumam>.

Offline fiodor99

• Moderator Globalny
  • Ekspert
« Odpowiedź #8 dnia: 06 Marzec, 2016, 10:56 »
Tęczowi chcą deprawować dzieci w małopolskich szkołach. Rodzice protestują
Centrum Inicjatyw UNESCO oraz „Lambda Warszawa”, która znana jest z promocji homoseksualizmu, chcą w małopolskich szkołach wdrożyć program nauczania przeciwdziałania homofobii. Na taką propozycję nie zgadzają się rodzice.

Jak twierdzą przedstawiciele tych organizacji ich inicjatywa związana jest z tym, że coraz więcej młodych ludzi decyduje się ujawnić swoją „orientację seksualnąâ€, co nie zawsze spotyka się ze zrozumieniem nauczycieli czy rówieśników.

- Obowiązek podejmowania działań antydyskryminacyjnych istnieje już dziś, a nasze szkolenia pomogą w jego skutecznej realizacji - mówi „Dziennikowi Polskiemu” Yga Kostrzewa, rzecznik Stowarzyszenia Lambda Warszawa.

Szkolenia trwają trzy dni i są skierowane do kadry nauczycielskiej. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie.

O propozycji złożonej przez homoaktywistów dowiedzieli się jednak rodzice, którzy obawiają się skutków szkoleń. - Nasze dzieci nie potrzebują nauki akceptowania homoseksualizmu, lecz ukierunkowania w okresie dorastania do rozsądnego obchodzenia się z własną seksualnością, tak aby wyrosły na ludzi zdolnych do założenia szczęśliwych małżeństw i rodzin - mówi Magdalena Czarnik, mama czwórki dzieci i członkini inicjatywy „Stop Seksualizacji Naszych Dzieci”.

Pomysł walki z homofobią wśród nauczycieli nie wzbudza za to większych emocji w lokalnej Platformie Obywatelskiej. - Wszystkie oferty szkoleniowe powinny odpowiadać na potrzeby środowiska. Nie ma w tym nic niebezpiecznego, dopóki jest to dobrowolne, a osoby biorące w nim udział podchodzą racjonalnie do przekazywanych im treści - komentuje radna Marta Patena.

Offline fiodor99

• Moderator Globalny
  • Ekspert
« Odpowiedź #9 dnia: 06 Marzec, 2016, 11:28 »
Islamskie prawo wkracza do Europy

Okazuje się, że wyłom na Starym Kontynencie jest możliwy. Wielka Brytania uwzględnia własne doświadczenia z dawnego wielokulturowego imperium i stopniowo akceptuje kolejne rozwiązania prawne, które wywodzą się z szariatu.

więcej: You are not allowed to view links. Register or Login

ktośtam

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: 06 Marzec, 2016, 12:39 »
Z całym szacunkiem Panowie: o pedofilii w kościele należy mówić dużo i głośno a jednocześnie nie należy tego odbierać, jako atak na całą społeczność katolicką, bo rzucając takie hasła ocieracie się o spore nadużycie. Problem z pedofilią wśród księży polega na tym, że KK nie robi nic, żeby "oddzielić ziarno od plew" a większość z takich afer zamiata się zwyczajnie pod dywan.
Prawdą jest, że pedofilia nie jest domeną księży - są oni także wśród polityków, muzyków, aktorów oraz pracowników cateringu i bezrobotnych - ale w przypadku księży sprawa wygląda nieco inaczej ze względu na rolę jaką pełnią.
środowisko katolickie jest niezwykle hermetyczne, konserwatywne i często zaślepione tak bardzo, że nie zdaje sobie sprawy z tego co dzieje się za zamkniętymi drzwiami plebanii.
Gromy będą się sypały na KK dopóty, dopóki nie oczyści swoich szeregów z dewiantów. I nie mam tu na myśli przesunięcia ich do innych parafii - mówię o konkretnych i zdecydowanych krokach - o postawieniu winnych przed świeckimi sądami i sądzenie według tych samych przepisów prawa, które obowiązują ich ofiary.
Komentarze w stylu "a gdzie film o pedofilach w synagogach" itd. świadczą jedynie o waszej hipokryzji i nieumiejętności samodzielnego myślenia oraz dowodzą tego, że nie zależy wam na tym, żeby KK oczyścił się z patologii - w końcu problem nie istnieje jeżeli mnie nie dotyka prawda? Mądrości Wam życzę koledzy. To moje słowo na niedzielę. Amen.

Online Argail

• Administrator
  • Ekspert
  • Ilość Plusów: 242
  • Na forum od: 13.02.2016r.
  • Admin , też człowiek ;)
    • programyzafree
« Odpowiedź #11 dnia: 06 Marzec, 2016, 12:54 »
Z całym szacunkiem Panowie: o pedofilii w kościele należy mówić dużo i głośno a jednocześnie nie należy tego odbierać, jako atak na całą społeczność katolicką, bo rzucając takie hasła ocieracie się o spore nadużycie. Problem z pedofilią wśród księży polega na tym, że KK nie robi nic, żeby "oddzielić ziarno od plew" a większość z takich afer zamiata się zwyczajnie pod dywan.
Prawdą jest, że pedofilia nie jest domeną księży - są oni także wśród polityków, muzyków, aktorów oraz pracowników cateringu i bezrobotnych - ale w przypadku księży sprawa wygląda nieco inaczej ze względu na rolę jaką pełnią.
środowisko katolickie jest niezwykle hermetyczne, konserwatywne i często zaślepione tak bardzo, że nie zdaje sobie sprawy z tego co dzieje się za zamkniętymi drzwiami plebanii.
Gromy będą się sypały na KK dopóty, dopóki nie oczyści swoich szeregów z dewiantów. I nie mam tu na myśli przesunięcia ich do innych parafii - mówię o konkretnych i zdecydowanych krokach - o postawieniu winnych przed świeckimi sądami i sądzenie według tych samych przepisów prawa, które obowiązują ich ofiary.
Komentarze w stylu "a gdzie film o pedofilach w synagogach" itd. świadczą jedynie o waszej hipokryzji i nieumiejętności samodzielnego myślenia oraz dowodzą tego, że nie zależy wam na tym, żeby KK oczyścił się z patologii - w końcu problem nie istnieje jeżeli mnie nie dotyka prawda? Mądrości Wam życzę koledzy. To moje słowo na niedzielę. Amen.
idealnie ujęte  ...  z większością się całkowicie zgadzam
"Spokojem można niepokoić."

VoodooShield Pro+Zemana AM

Kalashnikov

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: 06 Marzec, 2016, 13:21 »

Brawo bravo>.Ja zgadzam się w 100% oczko> Większość z was "wierzących" krytykuje zajadle islam,judaizm a jest ślepych na pedofilię w Kościele look>

Szaman

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: 06 Marzec, 2016, 13:25 »
Od czepcie sie od koscioła. Co wam winny?

Kalashnikov

• Gość
« Odpowiedź #14 dnia: 06 Marzec, 2016, 13:33 »
I jako ateista i anty-muslim,powiem jeszcze w czym lepszy jest islam.W chrześcijanstwie człowiek który zgrzeszył idzie się wyspowiadać,po spowiedzi wychodzi i od nowa pije,blużni,kradnie itd.W islamie żaden muslim nie łamie praw swojego Boga,nigdy przenigdy.Przepraszam za dosadny komentarz master>.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24